niedziela, 22 czerwca 2014

2OOO ♥

WITAM! :) Po dosyć krótkiej przerwie postanowiłam wrócić, ponieważ ostatnio nie miałam pomysłu na nic, a nie opłaca się pisać czegoś, czego nikt nie będzie czytać.. :) Dzisiaj tak dla ciekawości wchodzę na bloga aby zobaczyć czy ktoś dodał komentarz czy mnie zaobserwował i co widzę? BANG! 2OOO wyświetleń! Na początku nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam, ale później uświadomiłam sobie, że to nie sen! :D Dziękuję wszystkim, którzy chociaż na niego zajrzeli, bo oznacza do dla mnie baardzo dużo. :)

Dzisiaj niedziela, więc spokojny dzień. Zostałam z mamą i siostrą w domu, a tata ze starszą siostrą pojechał w odwiedziny do babci. :) Nie będę Wam zamulać co dzisiaj od rana robiłam, bo nie taki jest mój blog. Chcę napisać o tym, że już zaraz wakacje! <3 Zostało już tak mało czasu, wszyscy się cieszą, a ja razem z nimi! :D W sumie to idę do szkoły tylko w czwartek i piątek, bo nie pojechałam na wycieczkę. :)
Nie będę się rozpisywać, może po prostu dodam kilka zdjęć, bo wiem, że większości nie chce się czytać takich bzdur. ;) Zdjęcia z soboty tydzień temu :) :
WSPANIAŁYCH WAKACJI! :* ♥ Aby były waszymi najlepszymi w całym życiu oraz miłych wspomnień! :D <3


3 komentarze:

 1. ja niestety musiałam chodzić do szkoły przez cały tydzień.
  Udanych wakacji <3
  magicdreameer.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominuję Cię do nagrody Liebster Award ♥
  Więcej szczegółów u mnie na blogu :)
  http://mylifenata.blogspot.com/2014/07/nominacja-do-liebster-award.html

  OdpowiedzUsuń