sobota, 17 stycznia 2015

NOWE WPISY NA BLOGU!

Witajcie. Chciałabym Was poinformować o nowych wpisach na moim blogu. Co każdą sobotę wpisy na temat "ULUBIENIEC TYGONIA" itd. Nie chcę, żebyście odbierali to jako podróbka programu Bashee. Bedą również inne kategorie. Mam nadzięję, że Wam się to spodoba. WIĘC ZAPRASZAM!

ULUBIENIEC TYGODNIA
Ulubieńcem tygodnia jest zima. Niestety u mnie brak śniegu. Pragnę chociaż trochę tego klimatu. Mam nadzieję, że to niedługo nastąpi. :)

KSIĄŻKA TYGODNIA
Książka tygodnia jest moja ulubiona pt."NIEZGODNA". Jest to trylogia. Kolejne części to "ZBUNTOWANA" i "WIERNA". Książka opowiada o tym, że każdy szesnastolatek przechodzi test predyspozycji, a potem musi wybrać frakcję, do której chce należeć. Ten kto nie pasuje do żadnej, zostaje uznany za bezfrakcyjnego i wykluczony. Ten, kto łączy cechy charakteru kilku frakcji, jest niezgodny – i musi być wyeliminowany...

Szesnastoletnia Beatrice dokonuje wyboru, który zaskoczy wszystkich, nawet ją samą. Porzuca Altruizm i swoją rodzinę, by jako Tris stać się twardą, niebezpieczną Nieustraszoną. Będzie musiała przejść brutalne szkolenie, zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi lękami, nauczyć się ufać innym nowicjuszom i przekonać się, czy w nowym życiu, jakie wybrała, jest miejsce na miłość.
Tymczasem wybucha krwawa walka między frakcjami, a Tris ma tajemnicę, której musi strzec przed wszystkimi, bo wie, że jej odkrycie oznacza dla niej śmierć.

SUCHAR TYGODNIA

Teściowa rozmawia z zięciem:
-Skoro tak mnie nienawidzisz, to dlaczego masz moje zdjęcie przy kominku?
-Żeby dzieci nie zbliżały się do ognia.


FILM TYGODNIA
Wydaje mi się, że chyba każdy go oglądał. Jest to film pt. "MARLEY I JA". Film opowiada o parze, która ma zamiar kupić szczeniaka. Wiele wesołych sytuacji dzieje się wokół wspaniałego pieska. Mam nadzieję, że film Was poruszy. Naprawdę warto obejrzeć. 

PIOSENKA TYGODNIA
Wiadomo że każdy ją zna, ale postanowiłam ją jednak dodać. Piosanka pt. "Sia - Elastic Heart"

 No cóż.. Co tu dużo mówić. Wspaniała piosenka, genialna dziewczyna z ogromnym talentem. Dość gadania. Zapraszam do słuchania. 

PYTANIA

Brunetów :)

Z dżemem truskawkowym :D


UWIELBIAM! ♥

Moim zdaniem jest to bardzo miłe z kogoś strony :3 Lubię :)


Fizyka, chemia i matematyka :DDziękuję wszystkim za wsparcie i do następnego! :) MIŁEGO WEEKENDU! ♥

2 komentarze:

  1. Trudno jest napisać jakiś kreatywny komentarz do takich postów, niemniej jest to całkiem fajny wpis XD

    Niezgodną tylko oglądałem, w sensie film. Moje wrażenia są mieszane, choć wszyscy uwielbiają wątek Cztery i Beaty (jak na ogół nazywam Beatrice XD) to mnie on skrajnie nudził i przez niego obniżyłem końcową ocenę filmu. Nie wiem jak poprowadzili ten wątek w książce, ale mam nadzieję, że lepiej.

    Koza z http://niewiernykoza.blogspot.ru

    OdpowiedzUsuń
  2. Polecam przeczytać książkę, naprawdę bardzo wciągająca. :D Dzięki za komentarz :D

    OdpowiedzUsuń